Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » o nás

Kuchyňské studio Beneš nábytek: kuchyně na míru již od roku 1991

Každý sníme o krásné, funkční a odolné kuchyni šité na míru našim individuálním potřebám. Pokud hledáte osvědčené kuchyňské studio, které vám navrhne a vyrobí kuchyň vašich snů, u nás jste na správném místě! V kuchyňském studiu Beneš nábytek proměňujeme v realitu i ty nejnáročnější představy našich zákazníků. Kuchyně na míru jsou naší specialitou již od roku 1991.

Proč kuchyně Beneš nábytek

Proč kuchyně a vestavěné skříně na míru od Beneš nábytek?

 

Kuchyň na míru dokonale využívá každý centimetr prostoru

 

Jednotlivé projekty řešíme vždy individuálně a každou kuchyň pečlivě navrhujeme a vyrábíme přímo pro konkrétní prostory a potřeby daného zákazníka. V oblasti kuchyní na míru naše kuchyňské studio nabízí širokou škálu služeb.

 

Někteří zákazníků si své nové kuchyně vybírají z nabídek velkých prodejních sítí. Ačkoliv toto řešení bývá nejlevnější, často s sebou přináší i řadu problémů. Při výběru sériové kuchyně se zákazník přizpůsobuje produktu, nikoliv produkt potřebám zákazníka. 

Kuchyně na míru

Největší předností kuchyně na míru je totiž dokonalé využití prostoru, do nějž se bude plánovaná kuchyň umísťovat. Ať už máte malý byt či velký rodinný dům, naši zkušení kuchyňští architekti navrhnou ergonomické řešení šetřící každý centimetr. Díky promyšlenému rozvržení a praktickému uspořádání bude vaše nová kuchyň nejen krásná na pohled, ale také pohodlná na vaření.

3D návrh

3D návrh a nezávazná kalkulace jsou základem

 

Vše začíná odbornou konzultací. Nejprve si vyslechneme vaše potřeby a následně společně vybereme nejvhodnější typ kuchyně. Společně najdeme styl, který nejlépe vyhoví vašim potřebám a stanovému rozpočtu. Následně rozvrhneme prostor kuchyně, rozmístíme skříňky, pracovní desku, sporák, dřez, ledničku a další prvky.

Naši experti a zkušení designéři vám také pomohou se zaměřením kuchyně, výběrem materiálů i dekorů. Poté připravíme 3D vizualizaci zvoleného návrh a také kompletní cenovou nabídku. Svou novou kuchyň si tak budete moci nejen reálně představit, ale dozvíte se také její cenu. Výsledkem bude kuchyň na míru, která bude mít nejen atraktivní design, ale bude také velmi praktická.

Velký výběr designů a špičkové spotřebiče

 

Estetický dojem z nové kuchyně umocňuje široký výběr materiálů, dekorů a odstínů. Milujete nadčasovou klasiku, venkovský, nebo skandinávský styl? Nebo naopak upřednostňujete moderní vzhled? Naše kuchyňské studio inspiraci pro každého.

Velký výběr designů

Svou vysněnou kuchyň máte vybranou a přemýšlíte nad vybavením a spotřebiči? Rádi vám pomůžeme i s výběrem spotřebičů. Ať už jde o vaření, pečení, mytí nádobí, uchovávání potravin či čistotu vzduchu, u nás si rozhodně vyberete. Spolupracujeme s řadou světových výrobců, jako jsou Gaggenau, Miele, Bora, Siemens nebo Liebherr. Vždy vám doporučíme to nejvhodnější a technicky nejlepší právě pro vaši kuchyň. 

Kuchyňské studio Beneš nábytek nabízí mnohem víc

 

Prvotřídní kvalita – základní firemní filozofie, které se v kuchyňském studiu Beneš nábytek držíme již od roku 1991. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály od prověřených dodavatelů. Vždy k vaší maximální spokojenosti.

 

Po schválení 3D návrhu a kalkulace poté vaši kuchyni pečlivě vyrobíme v naší moderní truhlářské dílně. Náš tým tvoří zkušení designéři, truhláři a montéři, kteří si poradí i s tím nejnáročnějším požadavkem, včetně atypických rozměrů, neobvyklých barev, netradičních materiálů a nestandardních provedení.

 

Poté, co je vaše nová kuchyň vyrobena, následuje doprava, montáž a instalace. Náš zkušený tým zajistí, že vaše nová kuchyně bude pečlivě dovezena, profesionálně smontována, včetně precizní instalace jednotlivých spotřebičů a vybavení. Myslíme vždy i na sebemenší detaily, aby vše perfektně fungovalo tak, jak má. Naši zákazníci také velmi oceňují servis, který poskytujeme po celou dobu životnosti kuchyně.      

 

Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a sledujeme současné trendy, abychom vám mohli nabídnout nejen esteticky atraktivní, ale i technicky vyspělé řešení. Důkazem naší kvality jsou stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás. Navštivte naše kuchyňské studio v Českých Budějovicích či v Praze a přesvědčte se sami!


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO