fbpx

Úvod  » kuchyně

KUCHYNĚ

realizacekuchyne_benesnabytek_luxusníkuchyně.JPG (294 KB)

Kolekce kuchyní B-line

 

V naší truhlárně vyrábíme kuchyňské linky a bytové interiéry na klíč ze všech dostupných materiálů. Používáme jen kvalitní kování, máme vlastní lakovnu, CNC stroje, zámečnickou, kamenickou dílnu nejsme ničím omezeni. Nutná delší rezervace termínu než u německých kuchyní co dodáváme. Vyrábíme od slušného standardu až po velmi luxusní přepych.

 

Kolekce kuchyní B-line

Kolekce kuchyní NOLTE

 

Díky partnerské spolupráci, která se rozvíjí již od roku 2004, dodáváme německé kuchyně Nolte, které jsou číslem jedna ve střední třídě v Německu. Prostřednictvím kuchyní Nolte si kupujete hodně vysokou kvalitu a dlouholetý servis. Nabízíme Vám jistotu v rychlém dodání v jakémkoli množství. Jistě také oceníte velký výběr všeho co Vás napadne…. Termín dodání cca 8-12 týdnů.

 

Kolekce kuchyní NOLTE

kuchyne_nolte_benesnabytek.JPG (249 KB)

Kuchyne_NolteNeo_Benesnábytek.jpg (269 KB)

Kolekce kuchyní NOLTE NEO

 

Pokud se chcete odlišit opravdovým luxusem, tak už nehledejte, právě jste našli. Tato luxusní řada německého výrobce Nolte Neo je naším pilířem a jsme hrdí na to, že jako jedni z mála máme možnost tuto značku zastupovat. Takže při výběru kuchyně nechceme pro Vás jen paletu standardních produktů, ale hledáme něco, co je pro Vás dokonale ušité na míru a čemu můžete dodat osobitost. Stručně řečeno: kuchyně s maximální individualitou, to jsou Nolte NEO kuchyně. Termín dodání cca 12-14 týdnů.

 

Kolekce kuchyní NOLTE NEO

Kolekce kuchyní NOLTE ECO

 

Je ideálním řešením do vašich developerských projektů ,nebo k pronájmu,  dobrá cena , ne moc velké designové omezení, poměr cena výkon – jedinečné. Termín dodání cca 6-10 týdnů.

 

Kolekce kuchyní NOLTE ECO

 

 

Nolte ECO

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

 

Máme v zastoupení všechny značky, ale ne všechny Vám doporučíme. Prodáváme jen ty o kterých jsme přesvědčeni, že Vám budou věrně sloužit. O tyto se opravdu umíme opřít ... V našem kuchyňském studiu si při návrhu kuchyně můžete vybrat z velké nabídky spotřebičů. Jedná se především o značky GAGGENAU, BORA, MIELE, SIEMENS, LIEBHERR. Samozřejmě Vám s výběrem spotřebičů poradí náši odborníci. Doporučí Vám ty, které budou vyhovovat Vašim požadavkům. Podívejte se na základní nabídku jednotlivých značek.

 

Kuchyňské spotřebiče

Vybavení kuchyní

 

Dbáme na to, aby Vaše kuchyně byla naprosto dokonalá. Výběr materiálu, estetická stránka a kvalita jsou proto pro nás zcela zásadní. Důležité při výběru je volba pracovní desky. Ani kuchyňské osvětlení nesmí být zanedbáno, neboť kromě toho, že na přípravu jídla dobře uvidíte, vytváří osvětlení příjemnou domácí atmosféru a umocňuje celkový dojem z kuchyně. Důležitý je i vhodně zvolený obklad, který chrání zeď a působí jako dekorativní prvek. Úchytky a madla nejsou jen technickým prvkem. Jejich výběrem můžete změnit vzhled celé kuchyně. Mohou být nenápadné, originální nebo mohou zcela chybět.

 

Vybavení kuchyní

 

Vybavení kuchyní

Váš projekt krok za krokem

Váš projekt krok za krokem

 

Návrh Vaší kuchyně, který bude odpovídat Vašim představám, přáním a potřebám, to je náš cíl. Díky snaze našich proškolených a zkušených poradců Vám můžeme poskytnout podporu při tvorbě Vaší vysněné kuchyně. Navrhování krok za krokem se pro Vás stane potěšením. Seznamte se s postupem tvorby Vaší kuchyně a podívejte se, jak bude postupovat Vaše cesta od návrhu k realizaci.

 

Projekt krok za krokem

Cenové příklady

 

Připravili jsme pro Vás na ukázku několik cenových příkladů kuchyní.

 

Cenové příklady

Cenové příklady


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO