Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » development

DEVELOPMENT

Váš projekt

Váš projekt

 

Do vašeho projektu navrhneme nejlepší řešení a zajistíme Vám nejlepší možný nákup kuchyní s dlouhou životností. Jsme schopni zajistit dodání 500 ks kuchyňských sestav v jeden den a zajistit i takto velké množství do 4 týdnů po objednání.

 

Jsme též připraveni i takovéto objemy rychle a kvalitně namontovat našimi montážníky – máme k dispozici 20 part montérů.

 

Neváhejte nás kontaktovat.

 

 Sjednat schůzku

Kreativní a unikátní kuchyně Nolte

 

Nolte nabízí inovativní a neobvyklé designy, které jsou inspirovány nejnovějšími trendy v oblasti interiérového designu a zároveň zohledňují potřeby a preference zákazníků.

 

Díky této schopnosti si získala významné místo v oboru kuchyňského designu a stala se jedním z nejvyhledávanějších a nejuznávanějších výrobců kuchyní na trhu.

 

Prohlédněte si kolekci kuchyní

Unikátní kuchyně

Již probíhající developerské projekty

Moderní bydlení Nová Vltava

Moderní bydlení Nová Vltava

 

Nová Vltava je jeden z řady ojedinělých projektů developerské skupiny Luxury home.

Bytový dům se nachází v nové bytové zástavbě v Českém Vrbném v Českých Budějovicích. Projekt, který je rozdělen celkem do 3 etap nabízí celkem 227 bytových jednotek a několik obchodních prostorů.

 

Obyvatelům nových bytových jednotek se nabízí moderní architektura, výhled na Zámek Hluboká nad Vltavou nebo výhled na Vrbenské rybníky. Jedná se o ideální zástavbu pro procházky, sport a nákupy. V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, jako je např. lékařský dům, mateřská škola ale i zastávka MHD přímo před domem.

 

Více informací o projektu

Nová čtvrť Branišovská

 

Developerská skupina zahajuje výstavbu komplexu bytových domů v nové čtvrti Branišovská v klidné lokalitě na okraji města České Budějovice. Je v bezprostřední blízkosti jihočeské univerzity a v docházkové vzdálenosti nejen do přírody, ale i od veškeré potřebné infrastruktury a občanské vybavenosti.

 

V okolí nové zástavby se mohou noví obyvatelé těšit na dostatek zeleně a nově vysazených stromů a plánované cyklostezky.

 

Více informací o projektu

 

Nová čtvrť Branišovská

Terasy Branišovská

Terasy Branišovská

 

Developerská společnost OMEGA & partners ve spolupráci s realitní kanceláří Hanzlíková reality nově nabízejí luxusní bydlení na okraji Českých Budějovic v nové zástavbě podél ulice Branišovská.

 

Domy se nachází na hezkém, klidném místě, s příjemným výhledem do zeleně. V těsné blízkosti domů se nachází vysokoškolské koleje a lesopark Stromovka, kde najdete turistické stezky, které slouží jako cyklostezky. Kousek od domu jsou zastávky MHD, nákupní centrum a veškerá občanská vybavenost.

 

Více informací o projektu

Rezidence Nekázanka 17

 

footer_right_image.png (4 KB)


Krásný historický dům, pyšnící se impozantní vstupní chodbou, se nachází v ulici Nekázanka, jež kolmo spojuje dvě významné pražské ulice a turistické tepny – Jindřišská a Na Příkopě.

 

Právě díky tomuto umístění přichází projekt Rezidence Nekázanka s nabídkou převážně menších bytů a ateliérů, které jsou ideální jako investice k následnému pronájmu, avšak i k vlastnímu bydlení. V celém domě nyní probíhá rozsáhlá rekonstrukce s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a hlavně s navrácením do původní historické podoby.

 

Více informací o projektu

nekazanka-1.jpeg (91 KB)

Rohan City - Riviéra Karlín

Rohan City – Riviéra Karlín

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme Rohan City, bytové domy Riviéra Karlín. Dva bytové domy Riviéra Karlín vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby.

 

Svým rezidentům nabídnou veškeré výhody jedné z nejkrásnějších a nejpopulárnějších pražských čtvrtí, která je proslulá svou atmosférou, množstvím gastronomických možností a míst k setkávání. Jejich okolí bude zároveň plné zeleně vybízející k relaxaci, piknikům či sportovním aktivitám. Přesně v duchu celého území zeleného ostrova Rohan City, který svým obyvatelům poskytne klid a soukromí jen několik minut od centra Prahy.

 

Více informací o projektu

Rohan City – Diamanty Karlín

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme Rohan City, bytové domy Diamanty Karlín. Diamanty jsou věčné. A teď můžete v jednom z nich dokonce i bydlet.

 

Dvě bílé budovy s šedými meziokenními pruhy a žlutými stropy v lodžiích a nadpraží už na první pohled zaujmou netradičním řešením od světově proslulé architektky Evy Jiřičné. Díky netradičnímu pětiúhelníkovému půdorysu jsou atraktivní zvnějšku. A stejně působivé jsou díky citlivé práci se sklem a světlem i vnitřky domů. V kombinaci s duchem tradičního Karlína, skvělou dopravní dostupností, krásnými výhledy a množstvím zeleně okolo jde o stylové bydlení na ideálním místě.

 

Více informací o projektu

Rohan City – Diamanty Karlín

Smíchov City - SM2

Smíchov City - SM2

 

footer_right_image.png (4 KB)


Představujeme SMÍCHOV CITY bytový dům SM2. Bytový dům SM2 tvoří spolu s administrativní budovou Na Knížecí SM1 ucelený měst­ský blok.

 

Bytový dům SM2 určený především pro účely bydlení dobře vystihuje cel­ko­vou filozofii projektu Smíchov City. Vytvořit na principu města krátkých vzdá­le­nos­tí moderní zástavbu, která ctí principy tradičně rostlého města, kde můžete bydlet, pracovat i aktivně trávit volný čas. Jeho hlavním kouzlem je různorodost a citlivý přístup, s nímž zapadne do tradiční městské čtvrti. Bytový dům SM2 tvoří devět různorodých sekcí, které budou mít šest nadzemních a až tři podzemní podlaží.

 

Více informací o projektu


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO