Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » gaggenau

Kuchyňské spotřebiče Gaggenau

1_gaggenau_logo-m.png (32 KB)

Dokonalé spojení elegance, mimořádného výkonu a neustálých technologických inovací. To vše a mnohem víc nabízí značka Gaggenau Hausgeräte – německý výrobce prémiových spotřebičů se sídlem v Mnichově. Slavná značka se může pochlubit více než třísetletou historií a své renomé po celém světě si získala zejména díky nadstandardnímu designu a nepřekonatelné kvalitě svých produktů. 

Gaggenau nabídka

Naše nabídka

 

V naší nabídce najdete výběr těch nejlepších kuchyňských spotřebičů značky Gaggenau. Pro svou vysněnou kuchyň na míru si tak můžete snadno vybrat dle svých preferencí hned z několika produktových řad.

 

Produktové řady

Světový design a inovace

 

Gaggenau se vyznačuje nejen svým luxusním designem, ale také inovativními technologiemi, které mění způsob, jakým přistupujeme k vaření. Každý kus je pečlivě navržen s důrazem na detail a estetiku, což umožňuje, aby se kuchyňské spotřebiče staly nejen praktickým nástrojem, ale i elegantním doplňkem vašeho domova.

Světový design a inovace

Špičkový výkon a spolehlivost

 

V nabídce Gaggenau najdete vysoce výkonné kuchyňské spotřebiče, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Od indukčních varných desek po trouby a digestoře, chladničky a další výrobky. Každý produkt je navržen tak, aby poskytoval optimální výsledky při minimálním úsilí. Díky své spolehlivosti můžete mít jistotu, že vaše kuchyň bude vždy připravena na výzvy každodenního vaření.

Odpovědnost k životnímu prostředí

Odpovědnost k životnímu prostředí

 

Německý výrobce Gaggenau nejenže usiluje o dokonalost ve výkonu svých spotřebičů, ale také svědomitě plní závazky k ekologické odpovědnosti. K tomu využívá špičkové technologie a úspornou výrobu, díky které dokáže výrazně minimalizovat spotřebu energie a zdrojů, aniž by to ovlivnilo výkon produktů nebo jejich spolehlivost. Tím se stává nejen volbou pro vaši kuchyň, ale i pro planetu.

 

Gaggenau je synonymem pro luxus, spolehlivost a inovaci v oboru kuchyňských spotřebičů. Jestliže hledáte dokonalou kombinaci designu a výkonu, pak je Gaggenau jasnou volbou pro vaši kuchyň.

Trouby řady 400

 

Řada 400 nabízí široký sortiment, který oslní nejen svou šíří, ale i technickými vymoženostmi. 

Do této řady patří pece, konvektomaty, kombinované mikrovlny, ohřívací a vysávací zásuvky. Ty jsou k dispozici v šířkách 60 cm a 76 cm.

Gaggenau trouby řady 400

Ačkoliv na první pohled to vypadá, že tato řada je určena pro vášnivé kuchaře-profesionály, není tomu tak. Každá trouba od Gaggenau je navržen a výroben tak, aby byl vhodný i pro použití v běžných domácnostech.

 

Díky vyhřívanému katalyzátoru je vzduch filtrován od mastnoty a nepříjemných pachů, a čtyři vrstvy skla udržují dveře trouby chladné i během pyrolytického čisticího programu, který dosahuje teploty až 485 °C. Trouby Gaggenau řady 400 jsou navíc speciálně upraveny tak, aby nedocházelo k deformaci barev.

Gaggenau trouby řady 200

Trouby řady 200

 

Kombinace dokonalého estetického vzhledu a funkčnosti, kterému dominuje rukojeť z nerezové ocele. Funkce Home Connect umožňuje dálkově ovládat, monitorovat i diagnostikovat troubu jednoduše s pomocí telefonu či tabletu.

Kombinované parní trouby i kombinované mikrovlnné trouby lze snadno propojit s ohřívacími a vakuovými zásuvkami. Trouby řady 200 dokonce umožňují propojení s plně automatickým kávovarem na espresso, čímž dosáhnete maximálního kulinářského zážitku.

Trouby EB 333

 

Trouby EB 333 přináší do vaší kuchyně zářivý design se špetkou luxusu a mimořádným výkonem. Příprava i následná konzumace pokrmů se promění v mimořádný zážitek. I díky novému dotékovému TFT displeji, s nímž je příprava jídel velmi intuitivní záležitostí.

Gaggenau trouby EB 333

Trouba EB 333 má styl, je velmi praktická a ohromí vás svou jednoduchostí ovládání. Dveřní panel je tvořen jedním plechem z nerezové oceli o tloušťce 3 mm. Na první pohled mohutné dveře o hmotnosti 20 kg se otevírají s neuvěřitelnou lehkostí a jejich měkké zavírání je jedna radost.

Varné desky řady 400

Varné desky Gaggenau Vario řady 400

 

Varné desky Gaggenau řady 400 jsou synonymem elegance, výkonů a moderních technologií, usnadňujících každodenní vaření. S precizním německým inženýrstvím a luxusním designem je tato deska dokonalou volbou pro ty, kteří vyžadují to nejlepší.

Pro svůj mimořádný výkon a velikost jsou varné desky řady 400 vhodné zejména do prostornějších kuchyní. K dispozici jsou rozměry od 38 cm až do jednoho metru. S několika samostatnými zónami můžete připravovat nejen hned několik pokrmů, ale také bez omezení experimentovat. Jak plyn, tak indukce vám poskytnou maximální kreativní prostor, abyste se cítili jako opravdový kuchař-profesionál.

Varné desky Gaggenau Vario řady 200

 

Plynové, indukční nebo sklokeramické desky řady 200 o velikostech od 28 cm do 90 cm nabízí každému kuchaři vše, co může ke svému kulinářskému umění potřebovat.

Varné desky řady 200

Ergonomické ovládací knoflíky z černého hliníku jsou synonymem minimalismu a mají ideální umístění a usnadňují ovládání varné desky. Do této řady značky Gaggenau také patří elektrický gril, speciální grilovací deska Teppanyaki nebo 15 cm štěrbinový odsavač páry.

Chladničky Vario řady 400

Chladničky Vario řady 400

 

Unikátní koncepce chladících spotřebičů řady 400 je ideální v kombinaci do tzv. chladicí stěny, která může dokonale zapadnout do celkového designu jakékoliv kuchyně. Moderní vzhled kuchyně esteticky doplňují dvířka, které se vyznačují absencí madel a individuální čelní stranou spotřebičů.

Celý systém lze navíc vhodně kombinovat i s dalšími spotřebiči stejné řady, jakou jsou mrazničky nebo vinotékové skříně. Pro Vario řady 400 je také charakteristické chlazení s rovnoměrně rozloženými teplotami a možností individuální úpravy jednotlivých klimatických zón. Chladící stěna spotřebičů vytváří pocit exkluzivního designu. 

Chladničky Vario řady 200

 

Elegantní kombinace chladničky s mrazákem je velmi univerzální. Řada 200 je vhodná do jakéhokoliv integrovaného designu kuchyně. Přitom nabízí mnohem více vnitřního prostoru než většina konkurentů.

Chladničky Vario řady 200

Vario řady 200 má navíc až čtyři klimatické zóny, výsuvné police Gastronorm a chladicí zásuvky, kde je teplota kolem 0° C. Jednoduchý přístup do celého prostoru chladničky zajišťují plně výsuvné police a zásuvky s hladkým chodem.

Myčky řady 400

Myčky řady 400

 

Spousta technologických vychytávek, které zajišťují dokonale čisté nádobí. Nejeden milovník čistoty jistě ocení množství speciálních mycích programů, rozptýlené osvětlení, flexibilní systém košů a napojení na systém chytré domácnosti Home Connect.

Myčky řady 400 navíc výrazně šetří spotřebu energie a maximálně zlepšují sušení nádobí. To vše díky inovativní technologii Zeolit. Řada 400 se dodává ve dvou výškových variantách – 81,5 cm a 86,5 cm. Pro delší čela nábytku jsou k dispozici pružné závěsy.

Myčky řady 200

 

Unikátní technologii Zeolite najdeme i u myček řady 200. Tyto spotřebiče značky Gaggenau se tak mohou pyšnit třídou energetické účinnosti A+++, což patří k tomu nejúspornějšímu, co v současnosti výrobci vůbec nabízejí. Celou dávku nádobí umyjete i vysušíte za necelou hodinu.

Myčky řady 200

To umožňuje speciální ekologicky šetrný materiál, který absorbuje všechnu vlhkost při uvolňování tepla, navíc chrání jemné sklo sušením při nižší teplotě. Myčky řady 200 jdou přizpůsobit velikosti vaší kuchyně. Na výběr je několik výšek i šířek a pro větší délku průčelí a úzké sokly jsou k dispozici modely s pružnými závěsy.

Odsavače řady 400

Odsavače řady 400

 

Odsavače par Gaggenau řady 400 se vyznačují neskutečnou flexibilitou, kterou oceníte při plánování své vysněné kuchyně. Výběr odsavače je možné přizpůsobit jak designu vaší kuchyně, tak i vaším osobním kulinářským potřebám.

Do řady 400 patří modulární stropní ventilace, ostrovní digestoř, nástěnná digestoř, stůl nebo odvětrávání dolů. Odsavače řady 400 jsou navíc mimořádně účinné a jsou schopny odstraňovat výpary a pachy nejen z běžných domácích kuchyní, ale i z větších gastronomických provozů. Odsavače řady 400 jsou tak právem považované za vrchol řízení čistého vzduchu.

Odsavače řady 200

 

Maximální komfort a variabilita při výběru. Ať už máte jakýkoliv typ kuchyně, odsavače řady 200 budou její harmonickou součástí. Nabídka je velmi široká – od odvětrávání stolu na úrovni pultu až po moderní nástěnné nebo klasické ostrovní odsavače. K dispozici jsou samozřejmě i stropní digestoře, nebo digestoře neviditelné, které jsou skryté v útrobách kuchyňské linky.

Odsavače řady 200


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO