Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně nolte

Kuchyně Nolte – nejoblíbenější značka kuchyní v Německu

Nolte kuchyněNOLTE

Nolte NEONOLTE NEO

Nolte ECONOLTE ECO

Nolte logoVýjimečná kvalita, mimořádná spolehlivost, široké produktové portfolio a vždy dokonalý servis. Oblíbená německá značka Nolte Küchen představuje mnohem víc. Již od roku 1958 svým zákazníkům po celém světě nabízí to nejlepší ze světa kuchyňského designu. Firemní filozofie značky Nolte je velmi jednoduchá: vždy být lepší než průměr. Platí to pro používané materiály, technologie i designová řešení. O úspěchu firmy svědčí i řada německých i mezinárodních ocenění. Mimo jiné například i 4x v řadě titul nejoblíbenější značky kuchyní v Německu. Všechny kuchyně značky Nolte se vyrábějí přímo v Německu, pečeť kvality „Made in Germany“ zde není pouhou frází.

Kolekce kuchyní Nolte

Evropská špička

Evropská špička díky inovacím

 

Všechny naše designové návrhy a nové koncepty pečlivě ladíme. Díky neustálému technologickému vývoji, inovativním nápadům a kreativním řešením můžeme každému zákazníkovi nabídnout jeho vysněnou kuchyň. Vždy v té nejlepší možné kvalitě a bez kompromisů. Díky důrazu na inovace a technologie patří značka Nolte dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejrespektovanější výrobce kuchyňského nábytku v Evropě.

Orientace na designové prvky a nové trendy

 

Inovativní materiály. Módní barvy. Moderní designy. Výběr z těch nejlepších materiálů, tradiční i odvážné designové nápady, stovky barev, kreseb a nejrůznějších tvarů a důraz i na ty nejmenší detaily. Ať už se jedná o módní drážkovaná dřevěná čela, pravý kámen s unikátní kresbou, přírodní dřevo nebo speciální barvy laků, u nás si svou kuchyň snů vybere i ten nejnáročnější zákazník. Kuchyně Nolte si zamilujete!

Orientace na designové prvky a nové trendy

Kuchyně pro všechny typy prostorů

Kuchyně pro všechny typy prostorů 

 

Vybíráte kuchyň pro nový rodinný dům pro vícečlennou rodinu? Citlivě rekonstruujete starší statek na venkově? Vybavujete garsonku nebo malý byt? Plánujete kuchyň do činžovního domu z první republiky? Značka Nolte Küchen má vždy v rukávu ta nejlepší řešení pro každou situaci

Praktické detaily, které si vás získají 

 

Atraktivní design, preciznost odvedené práce a špičková kvalita materiálů jsou základem. Neméně důležitou roli ale hraje i praktičnost kuchyně. Značka Nolte nabízejí širokou škálu nejrůznějších typů zásuvek a výsuvů nabízejících velkorysé úložné prostory. Díky tomu můžete dokonale promyslet funkční uspořádání jednotlivých výsuvů pro praktické skladování potravin, nádobí i nejrůznějšího kuchyňského příslušenství. 

Praktické detaily

Matrix ART

MATRIXART – kuchyně Nolte bez úchytů 

 

Klasická kuchyně s důrazem na designové úchytky, nebo naopak kuchyně bez úchytek? Právě na bezmadlová řešení kuchyní sází koncept MatrixArt, který ztělesňuje moderní design a čisté linie. Tyto designové kuchyně bez úchytek, respektive s maximálně dvěma horizontálními úchyty, působí mimořádně čistě a minimalisticky. Vybrat si lze z množství barev. K dispozici je také Emotion Light, speciální systém stmívacího osvětlení na bázi LED pro umocnění akcentů mezi teplým a studeným světlem.

MATRIX900 – o 20 % větší úložný prostor

 

Díky výšce korpusu 90 cm nabízí Matrix900 o 20 % více úložného prostoru než u výšky standardního korpusu 75 cm. Optimálně tak využijete dostupný prostor, a to i v menších kuchyních. Nemusíte při tom připlácet ani korunu! Těchto 20% navíc u nás totiž máte za cenu standardní výšky korpusu. Stačí si vybrat jakoukoliv kuchyň Nolte nebo Nolte Neo.

Matrix 900

Matrix ART 900

MATRIXART900 – minimalistický design i větší prostor 

 

Co říkáte na kombinaci kuchyně bez úchytek s extra vysokým korpusem, díky kterému získáte o 20 % více úložného prostoru? Toto efektivní a elegantní spojení nabízí řada kuchyní MatrixArt900. Díky velmi nízkému soklu ve spojení s výškou korpusu 90 cm a integrovaným úchytům vedle ideální pracovní výšky s úložným prostorem větším o 20 % nabízí i zcela nový design kuchyně.

Proč vybrat kuchyně Nolte?

Made in Germany

 

 

Špičková německá kvalita bez kompromisů. Všechny kuchyně značky Nolte Küchen jsou vyráběny přímo v Německu, ve vlastních výrobních závodech v Löhne a v Melle, na celkové ploše větší než 113 000 m2.

Široký výběr kuchyní

 

 

Máme obrovský výběr stylů, barevných provedení, dekorů, materiálů a povrchových úprav. Můžete si být jisti, že u nás najdete přesně to, co hledáte.

Špičkové materiály a preciznost výroby 

 

Při výrobě našich kuchyní používáme ty nejlepší materiály. Maximální kvalitu výroby každé kuchyně zajišťuje kombinace supermoderních technologií, zkušených zaměstnanců a důsledné průběžné kontroly. Lidský faktor je i dnes klíčový.

MATRIX150: vlastní velikostní standard

 

Speciální mřížkový systém, který je založen na velmi jednoduché a snadno sledovatelné logice – všechny šířky, výšky a hloubky mají pravidelné přírůstky po 150 mm a lze je dělit 15. Jde o velmi praktický systém, který zajišťuje dokonalý pravidelný vzhled kuchyní a také usnadňuje výběr elektrických spotřebičů, protože představuje standard.

Jednotný dekor nábytku

 

Kuchyně Nolte vypadají stejně uvnitř i venku. To znamená, že dekory korpusu najdete na vnitřní i vnější straně skříní. Přidaná hodnota, kterou poskytujeme standardně, tedy bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Těsnící hrany

 

Abychom zabránili pronikání prachu a vlhkosti do vnitřních prostorů nábytku a aby se dvířka a zásuvky zavíraly tiše a jemně, všechny naše skříňky mají na přední straně speciální hranu, která odpovídá barvě skříně. Tato silná hrana také zabraňuje úniku světelných paprsků z vnitřního osvětlení mezerou mezi korpusem a dvířky skříně.

Speciální panty

 

Panty, kterými jsou naše kuchyně vybaveny, mají integrovaný tlumící prvek a úhel otevření 105° – komfort, který poskytujeme standardně a bez jakýchkoliv příplatků.

Až o 32% více úložného prostoru 

 

Při plánování pracovních desek značka Nolte nabízí různé hloubky. Pokud se rozhodnete pro 75 cm místo obvyklých 60 cm, získáte nejen více prostoru pro práci a skladování předmětů, ale také o 32 procent více úložného prostoru ve spodních skříňkách.

Maximální hodnota za rozumné peníze

 

Vkus a kvalita nejsou otázkou rozpočtu. Všechny kuchyně Nolte lze individuálně plánovat a kombinovat – bez ohledu na velikost vašeho domova a rozpočtu.

Spolehlivý servis

 

Zákazníkům poskytujeme špičkový servis a odborné poradenství. Všichni naši prodejci jsou pravidelně školeni. S námi plánování vaší nové kuchyně i její následná realizace budou hračkou.

Zodpovědnost za životní prostředí

 

Ve značce Nolte jsou si vědomi obrovské odpovědnosti, kterou úspěšná firma má ve vztahu k udržitelnosti přírody. V oblasti ochrany životního prostředí značka dodržuje ty nejpřísnější normy a standardy.


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO