Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské spotřebiče  » bora

Kuchyňské spotřebiče Bora

Víc než jen vaření

 

Představujeme revoluci životního prostoru kuchyně. Nezapomenutelné chvíle s výjimečnými produkty.

BORA je synonymem pro špičkové kuchyňské spotřebiče s atraktivním designem. Všechny systémy se vyznačují inovativní technologií v kombinaci s vysokými standardy designu. Po inovativní varné desce s odsavačem je logickým pokračováním vývoje trouba Flex X BO. Tím jsme se z odborníků na odsavače etablovali na specialisty na kuchyňský prostor. Design harmonicky zapadá do architektury kuchyně a umožňuje soustředit se na to nejdůležitější – společný požitek.

Professional 3.0

Bora Professional 3.0:

Revolučně lepší

 

To nejlepší z nejlepšího pro vaši kuchyni: Vynikající výkon, optimalizovaný prémiový design, ještě intuitivnější ovládání a 8 kombinovatelných, úžasně prostorných varných desek. 

 

Nová řada BORA Professional 3.0 je synonymem budoucnosti vaření. Kombinuje průkopnický design a nejvyšší nároky na zpracování, materiál i na technologie a účinnost. To vše v kvalitě, jak jste u německých výrobků zvyklí.

 

Využijte výhodné nabídky záruky. Společnost BORA obecně u svých spotřebičů nabízí dvouletou záruku. Během těchto 2 let můžete záruku na systém BORA o další rok bezplatně prodloužit. Na varné desce nebo na odsavači do varné desky najdete nálepku s registračním kódem, který stačí zadat na adrese www.bora.com/registration, a my vám prodloužíme záruku.

Bora Classic 2.0:

Naprostá svoboda. Kuchyně přesně podle Vašich představ.

 

Při vývoji řady BORA Classic 2.0 jsme měli na zřeteli hlavně vytvořit kuchyni podle vašich představ, aby každé vaření bylo zážitkem. Inovativní ovládání sControl+ s vybroušenou drážkou umožňuje přesnou a intuitivní obsluhu. Všechny funkce jsou nyní vzdálené jen na jediný dotek. V pohotovostním režimu je ovládací panel téměř neviditelný a díky centrálnímu uspořádání bude mít na varné desce maximum prostoru. A abychom nezapomněli: Varné desky a odtahové systémy si můžete individuálně a přesně sestavit.

Classic 2.0

X-Pure

Bora X Pure

Ryzí dokonalost

 

Nová řada BORA X Pure zaujme zvláště širokou varnou deskou s výraznou přívodní tryskou. Celoplošná indukce umožňuje hrnce na varné desce uspořádat naprosto libovolně. Kompaktní systém je přitom díky dotykovému ovládání sControl minimalistický, plošně zarovnaný, vysoce elegantní, extrémně tichý a maximálně intuitivní.

Systém Bora Pure

Ozdoba Vaší kuchyně

 

Systém BORA Pure je synonymem puristického, redukovaného, minimalistického designu. Dokonale a decentně se integruje do kuchyňské architektury a je skutečným designovým skvostem. Systém lze individuálně uzpůsobit a nechat tak vyniknout osobní vkus. Barvu přívodní trysky odsavače si můžete zvolit podle svého. Vyberte si z pěti dalších dostupných odstínů – „růžově zlatá“, „oranžová“, „červená“, „nefritově zelená“ nebo „modrá“ – a rozhodněte se, která barva se nejlépe hodí do interiéru vašeho domova.

 

Systém BORA Pure si vás získá i svou funkčností. Výkon odsavače do varné desky se například zcela automaticky přizpůsobí aktuálnímu procesu vaření. Manuální nastavení je samozřejmě také možné, ale už ho není zapotřebí. Odsavač funguje obzvláště tiše díky optimálnímu proudění vzduchu a extrémně tichému ventilátoru.

Pure

S Pure

Bora S Pure

Nabízí překvapivě spoustu možností

 

Nově koncipovaná varná deska: Díky úžasně kompaktním rozměrům vměstnáte varnou desku BORA S Pure i do té nejmenší kuchyňky a pomůže vám vyřešit problémy s chybějícím prostorem. Systém BORA S Pure bez problémů nainstalujete také do konfekčních kuchyňských skříněk a otvírá tak naprosto nové obzory při plánování kuchyně. Nízká výška zařízení dosahující méně než 199 mm a integrovaná recirkulační filtrační jednotka zajišťují ve spodní skříňce dostatek úložného prostoru pro hrnce a další kuchyňské potřeby. Dokonce ani u kuchyňských linek o hloubce 60 cm není třeba v případě recirkulačního provozu zkracovat zásuvky. Systém BORA S Pure navždy změní vaši představu kuchyně. Z důvodu kompaktní velikosti jsme tlačítka optimálně a přesně uspořádali.

Bora Basic

Varná deska a odsavač v jednom - kompaktní design do každé kuchyně

 

Systém BORA Basic Hyper je novinkou, která se skládá z vysoce výkonné varné desky a účinného odsavače. Jednou ze základních vlastností je varná zóna Hyper, jejíž sálavé těleso umožňuje až o 50 procent vyšší výkon při zesílené úrovni výkonu. Díky centrálnímu ovládání a optimálně uspořádaným varným zónám nabízí varná deska dostatek prostoru až pro čtyři hrnce o průměru 24 cm.

Basic

X BO

Bora X BO

Dokonalé pečení v páře a bez zápachu

 

Dovolte nám představit náš nejnovější přírůstek a kuchyňského všeuměla, parní troubu BORA X BO. Kombinuje několik zařízení v jednom, pokrmy připravuje rovnoměrně a bez zápachu, má intuitivní používání, snadno se čistí a nadchne vás svým jedinečným designem. Díky šetrnému a rovnoměrnému tvoření páry se parní trouba BORA X BO může pochlubit perfektními výsledky vaření i při přípravě tří plně naplněných plechů zároveň. Čím je však parní trouba BORA X BO tak zvláštní? Prim tu samozřejmě hraje naprosto převratný design – odsávání páry v okolí trouby díky naší odsávací liště, která zápach a páru eliminuje hned při otevření dvířek.

Multifunkční zásuvka Bora

Jedna zásuvka zvládne vše

 

Ideálním doplňkem trouby Flex BORA X BO je inovativní multizásuvka BORA. Zásuvku v provedení All Black z vysoce kvalitních materiálů, jako je sklo a nerezová ocel, snadno otevřete jemným stisknutím zapuštěné přední strany. Díky předvolbám můžete multizásuvku BORA použít různě – k ohřátí nádobí, vaření na nízkou teplotu, šetrnému ohřívání, rozmrazování nebo k udržování teploty jídla.

Zásuvka Bora

Grilovací pánev

Bora grilovací pánev

Požitek z dokonalého grilování

 

S BORA grilovací pánví máte perfektní výsledky grilování zaručené po celý rok. Kvalitní nepřilnavý povrch umožňuje přípravu pokrmů s nízkým obsahem tuku a pánev se po použití snadno čistí. Optimální zpracování zaručuje rychlou distribuci tepla na spotřebičích s celoplošnou indukcí. Díky rozměrům a vlastnostem můžete pánev bez problémů používat i v troubě BORA X BO. S minimalistickým designem grilovací pánev dokonale zapadne mezi design ostatních produktů BORA.

Systém Bora

100% záruka funkčnosti

 

Nejlepším důkazem našeho nezávislého inovačního potenciálu je vlastní vyvinutý systém potrubí odtahu par BORA Ecotube a pouzdro pro zabudování do stěny BORA 3box. Tímto je nyní k dispozici systém, který perfektně splňuje vysoké požadavky na účinnost, snadnou instalaci a flexibilitu. Pokud se systém BORA skládá výhradně z komponent značky BORA, společnost BORA poskytuje 100% záruku funkčnosti na optimální výkon, účinnost a tichost provozu.

Systém Bora

100% záruka funkčnosti

 

 

 

Uplatňuje se zde princip BORA – stále více výrobců zjišťuje, že naše revoluční vize odsavače je cestou k novému konceptu kuchyně a je praktičtější pro zákazníka. Držíme se vytyčeného směru. Pro značku BORA platí, že výparům a zápachu nedá žádnou šanci. Jsou totiž odsáty rovnou tam, kde vznikají – přímo u varné desky. Ať už používáte hrnec, pekáč, pánev nebo gril, je to aplikovaná fyzika, a ne žádné čáry. Využíváme příčné proudění, které je větší než rychlost stoupání kuchyňských výparů.


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO