Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně nolte  » nolte neo  » neomirror

neoMIRROR

kuchyně neoMIRROR

Výjimečná kuchyně 

Řešení neoMIRROR představuje velmi praktické a elegantní řešení, které promění vaši kuchyň v unikátní umělecký kousek. S použitím bezúchytkových zrcadlových předních dvířek neoMIRROR na vysokých skříních dosáhnete dvou efektů najednou: šikovně skryjete úložný prostor za nimi a zároveň opticky zvětšíte místnost, čímž snížíte dojem těžkosti. Lehký, chladný povrch zrcadla ideálně ladí se SOFT LACK a novým teplým odstínem sepia brown soft mat. Minimalistický vzhled MatrixZERO zdůrazňuje praktické spojení skříněk a stolové desky, spolu s novými nízkými skříňkami z řady Living, ukázanými s Nolte NEO podstavcem.

Fotogalerie

Dekory

905 - zrcadlo905 - zrcadlo906 - tónované zrcadlo906 - tónované zrcadlo

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

 

V našem kuchyňském studiu si při návrhu kuchyně můžete vybrat z velké nabídky spotřebičů. Jedná se především o značky GAGGENAU, BORA, MIELE, SIEMENS, LIEBHERR. Samozřejmě Vás s výběrem spotřebičů poradí náši odborníci. Doporučí Vám ty nejlepší kuchyňské spotřebiče, které budou vyhovovat Vašim požadavkům. Podívejte se na základní nabídku jednotlivých značek. 

 

Více o kuchyňských spotřebičích.

Vybavení kuchyní

Vybavení kuchyní

 

Výběr materiálu, estetická stránka a kvalita jsou proto pro nás zcela zásadní. Pracovní desky musí každodenně odolávat nejrůznějším nástrahám. Ani kuchyňské osvětlení nesmí být zanedbáno, neboť vytváří nejen příjemnou domácí atmosféru. Důležitý je i vhodně zvolený obklad, který chrání zeď a působí jako dekorativní prvek. Úchytky a madla nejsou jen technickým prvkem.

 

Více o vybavení kuchyní


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO