Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Tel.: +420 601 164 556        E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Úvod  » kuchyně  » kuchyně nolte  » nolte neo

NOLTE NEO

„Obyčejné dává světu jeho existenci, neobyčejné jeho hodnotu“ Oscar Wilde

Nolte Neo

Kuchyně s maximální individualitou.

 

Tak lze jednoduše definovat unikátní koncept kuchyní Nolte NEO od německého výrobce Nolte Küchen.

 

Designově výjimečné a precizně vyrobené kuchyně Nolte NEO nejsou pro každého. Jsou určeny zákazníkům, kteří požadují výrobky podle svých osobních přání a specifických potřeb. Kuchyně Nolte NEO ocení každý, kdo nechce vybírat ze standardní palety produktů, ale chce dokonalý produkt ušitý přímo na míru a splňující ty nejpřísnější požadavky na kvalitu zpracování i design.

Kolekce kuchyní Nolte NEO se vyznačují čistými, minimalistickými liniemi bez zbytečných rušivých elementů. Naopak, důraz je kladen na exkluzivní vzhled předních stran a nejrůznější detaily, které podtrhují výjimečný design těchto kuchyní.

Fantazii při plánování se meze nekladou.


U kuchyní Nolte NEO lze vybírat ze spousty možností. Zákazníci mají na výběr nejrůznější designy, exkluzivní čela a pracovní desky, špičkové materiály, elegantní úchytky, drobné prvky a spoustu barevných provedení. 

Fantazie při plánování

Základním prvkem každé kuchyně Nolte NEO je neoBOX. Jde o vysoce kvalitní zásuvkový a výsuvný systém, který vnáší do interiéru skříně moderní design. Úzký boční rám oslovuje jednoduchou elegancí. V antracitové barvě dokonale ladí s každým barevným povrchem, které značka Nolte nabízí. Při plánování své nové kuchyně Nolte NEO můžete vybírat z celé produktové řady Nolte Küchen, včetně praktického mřížkového systému Matrix150 pro více úložného prostoru. 

 

Stačí na první pohled pár drobných změn a standardní kuchyně Nolte se promění v exkluzivní umělecké dílo – Nolte NEO. Nemusíte přitom dělat žádné kompromisy. U kuchyní Nolte NEO se totiž vaši fantazii meze nekladou!

neoLODGE

neoLODGE

elegantní přední strana

 

První, co na kuchyni vidíte, je její přední strana. U kuchyní Nolte NEO je to neoLODGE, která vyzařuje italskou estetiku. neoLODGE, to jsou čisté linie plné charakteru v drážkované, černěné dubové dýze přinášejí estetický půvab do každého prostoru.

 

Více o neoLODGE

neoMIRROR

extravagance díky zrcadlům

Zrcadla jako součást přední strany kuchyně? Proč ne. Odvážné, a přitom velmi praktické řešení, které promění kuchyní v jedinečný umělecký kousek. Dokonalá kombinace extravagantního designu a praktičnosti.

 

Více o neoMIRROR

neoMIRROR

neoLEAF

neoLEAF

reprodukce dřeva

Elegantní vzhled dřeva potěší každého milovníka přírody. Náš nový dekor má jemnou strukturu dřeva, kterou těžko rozeznáte od skutečného dřeva díky využití povrchu s póry.

 

Více o neoLEAF

neoNATURE

kontrast dřeva a kovu

Spojením venkovského stylu se stylem industriálním vzniká unikátní design. Pro zdůraznění kontrastu k přírodnímu vzhledu kuchyně přidáváme kovová dvířka, což vytváří výjimečnou designovou kombinaci.

 

Více o neoNATURE

neoNATURE

neoPURE

neoPURE

kovová dvířka zdůrazňující výjimečnost

Speciální dvířka neoPURE v kovovém zlatém a kovovém bronzu, přidají kuchyni moderní nádech a esteticky výjimečný vhled.

 

Více o neoPURE

neoMARBLE

luxusní nádech mramoru

Ať už jde o jakýkoliv design kuchyně, vhodný výběr přírodního kamene, zejména pak mramoru, přidá každé kuchyni špetku exkluzivity. Naše přední strana neoMARBLE promění vaši kuchyni v umělecký kus interiéru.

 

Více o neoMERABLE

neoMERABLE

neoSLATE

neoSLATE

trojrozměrný břidlicový povrch

Unikátní kamenná přední strana neoSLATE má trojrozměrný břidlicový povrch. Díky tomu vypadá velmi přirozeně a má mimořádnou estetickou přitažlivost.

 

Více o neoSLATE

Nolte NEO

Záleží na každém detailu

Nolte NEO je synonymem individuálních kuchyňských řešení. Punc výjimečnosti umocňují i drobné detaily. Např. 12 mm hrana mezi přední a boční deskou kuchyně vytváří zajímavý obrys. Pro tyto kuchyně jsou také charakteristické detaily, jako jsou velké, půlkruhové rukojetí, speciální mádla, LED osvětlení, kovová zlatá barva, boční obklady a další prvky, které umocňují exkluzivní vzhled kuchyní Nolte NEO.

 

Výjimečného stylu kuchyně lze dosáhnout i díky konceptu neoGRID. Ten díky důmyslné kombinaci hliníkového rámu a expandovaného kovu vytváří unikátní kovové vitríny. Ve spojení se skleněnými policemi a LED osvětlením se tyto kovové skříňky mohou stát designovou dominantou vaší kuchyně.

záleží na každém detailu


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel.: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO