fbpx

Úvod  » kuchyně  » kolekce kuchyní nolte neo

Kolekce kuchyní NOLTE NEO

NEO LODGE


Estetický půvab

neoLODGE, to jsou čisté linie plné charakteru v drážkované, černěné dubové dýze přinášejí estetický půvab do každého prostoru.


Více o NEO LODGE

Kolekce kuchyní

Kolekce kuchyní

NEO MIRROR


Výjimečná kuchyně

S použitím bezúchytkových zrcadlových předních dvířek neoMIRROR na vysokých skříních dosáhnete dvou efektů najednou: šikovně skryjete úložný prostor za nimi a zároveň opticky zvětšíte místnost, čímž snížíte dojem těžkosti. Lehký, chladný povrch zrcadla ideálně ladí se SOFT LACK a novým teplým odstínem sepia brown soft mat. Minimalistický vzhled MatrixZERO zdůrazňuje praktické spojení skříněk a stolové desky, spolu s novými nízkými skříněmi z řady Living, ukázanými s nolteneo podstavcem.


Více o NEO MIRROR

NEO LEAF


Reprodukce dřeva

neoLEAF v odstínu zlatého dubu je splněným snem pro milovníky kuchyní s dřevěným vzhledem. Nový dekor má jemnou strukturu dřeva, kterou těžko rozeznáte od skutečného dřeva díky synchronnímu povrchu s póry. Totožné panely a pracovní desky dále zdůrazňují puristický vzhled v tomto designu MatrixZERO. Oko je přitahováno k světle šedé pracovní desce, která prochází celým ostrovem jako vizuální oddělovač a stává se stolem.


Více o NEO LEAF

Kolekce kuchyní

Kolekce kuchyní

NEO NATURE


Nový design

Když se spojí venkovský styl s industriálním, vzniká nový design - dýhovaná dvířka s výraznou strukturou dřeva a černým prolisovaným lakem. Pro zdůraznění kontrastu přidáváme kovová dvířka. V této kuchyni se snoubí dva světy, vytvářejíce prostor s charismatem a nezaměnitelným šarmem.


Více o NEO NATURE

NEO PURE


Ušlechtilý vzhled

NeoPure přináší kouzlo do každé kuchyně! S dvířky neoPure v kovovém zlatém a kovovém bronzu se vám podaří začlenit do kuchyně moderní nádech, který zároveň působí velmi esteticky.


Více o NEO PURE

Kolekce kuchyní

Kolekce kuchyní

NEO MARBLE


Elegantní mramor

Mramorové povrchy jsou již několik let opět velmi módní. Mramor vypadá elegantně a bývá používán ke zvýraznění v kombinaci s moderními materiály. Přední strana neoMARBLE lze obzvláště dobře kombinovat s tmavou pracovní deskou a dodá každé kuchyni něco určitého.


Více o NEO MARBLE

NEO SLATE


Přirozená a přitažlivá

Přední strana neoSLATE je unikátní kamenná s trojrozměrným břidlicovým povrchem. Tato přední strana vypadá tak přirozeně a má velmi zvláštní estetickou přitažlivost.


Více o NEO SLATE

Kolekce kuchyní


logo-zapati.png (9 KB)

 

Beneš nábytek s.r.o.

 

Otavská 1453

 

370 11 České Budějovice

 

IČ: 28106059, DIČ: CZ28106059

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 601 164 556

 

E-mail: obchod@benesnabytek.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ: 8:00-18:00 hod

 

SO, NE: ZAVŘENO