Navrhněte si
svou
vestavěnou skříň
ON-LINE

Úvod  » vestavěné skříně

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

On-line návrhář

ON-LINE NÁVRHÁŘ

Vestavěné skříně Vám pomohou tam, kde je vyžadován individuální návrh nábytku. Použití vestavěných skříní je opravdu rozmanité. Instalace je možná takřka do každého koutu Vašeho domu. Ať už se jedná o ložnici, obývací pokoj, kuchyni, dětský pokoj, předsíň, komoru, domácí kancelář či v neposlední řadě do garáže. Přijďte se k nám poradit o nejvhodnějším návrhu nebo si přímo navrhněte svou vlastní skříň pomocí našeho on-line návrháře.

 

Vstup do on-line návrháře

Vestavěné skříně na míru

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Úzce se specializujeme na výrobu vestavěných skříní a šaten. Máme 25ti leté zkušenosti s návrhem a výrobou nábytku. Vlastní výrobu provádíme na nejmodernějších CNC strojích. Využijte našeho On-line návrháře pro základní koncepci Vaší nové vestavěné skříně.

 

Více informací

Šatny

ŠATNY NA MÍRU

Navrhneme Vám nejvhodnější uspořádání vnitřního prostoru šatny s maximálním využitím. Vhodně zvoleným vybavením šatny Vám zajistíme přehlednost a funkčnost.

 

Více informací

Cenové příklady

CENOVÉ PŘÍKLADY

 

 

Více informací

Cesta ke skříni

CESTA KE SKŘÍNI/ŠATNĚ

Zajímá Vás cena za Vaši vestavěnou skříň? Podívejte se na naše cenové příklady a neváhejte nás oslovit. Navštivte nás v showroomech v Českých Budějovicích a Praze.

 

Více informací

Vnitřní vybavení

VYBAVENÍ  A MATERIÁLY SKŘÍNÍ/ŠATEN

Pro skříně i šatny existuje nepřeberné množství jak materiálů, tak doplňků. Rádi Vám doporučíme a navrhneme nejvhodnější řešení.

 

Více informací

Proč od nás?

PROČ OD NÁS?

Přesné zaměření technikem ZDARMA. Návrh ZDARMA. Doprava a montáž po ČB a Praze ZDARMA. Dodání již do dvou týdnů. Ručíme za vysokou kvalitu zpracování. Nabízíme záruční a pozáruční servis. 

  

Více informací

Fotogalerie

FOTOGALERIE

Podívejte se na některé naše realizované zakázky. 

  

Více informací



CHCI NÁVRH A CENU +420 601 164 556NAVŠTIVTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2021 © Beneš nábytek - kuchyně | www.benesnabytek.cz