Zašlete nám
půdorys prostoru,
uděláme vám
návrh kuchyně.

Úvod  » kuchyně  » proč od nás?

PROČ OD NÁS?

Záruka kvality

KVALITA

Získali jsme atesty zlaté M kvality nábytku.

 

Poptávka kuchyně

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

 

Poptávka kuchyně je zcela zdarma. Elektronicky, nebo osobně při návštěvě našeho studia.

Návrh kuchyně provádí profesionál, který má zkušenosti s plánováním v ohledu na potřeby zákazníka. Přesně ví, na co se ptát, aby kuchyně byla šitá zákazníkům přesně na míru.

Z čeho má být kuchyň?

 

VYBAVENÉ STUDIO

Z čeho má být kuchyň? Vše, co od nás zákazník může dostat si u nás může osobně prohlédnout. Vzorky dvířek, úchytek, pracovních desek (kámen, keramika, corian), to vše si může osahat a vyzkoušet jak funguje.

Elektropřístroje - prodejce má zkušenosti v oblasti elektrospotřebičů, má minimálně třikrát ročně školení a umí poradit.

3D návrh

 

DOBRÉ PLÁNOVÁNÍ

 

Projekt kuchyně: Vytváříme prvotřídní 3D návrh v programu, který je určen jen na plánování kuchyní, a který eliminuje chybovost.

Cenové kalkulace: Jen u nás vidí zákazník výpočet ceny ihned u stolu, může dělat změny a hned uvidí, jak se tyto změny promítnou v ceně.

Výroba kuchyní

 

OVĚŘENÉ POSTUPY

Zaměření: provádíme těsně před samotným zadáním do výroby s použitím laserového měřiče a nivelační latě.

Zadání do výroby: pro zadání do výroby máme kontrolní protokol o zakázce s již uděleným číslem (rodné číslo kuchyně pod kterým se nalezne vše). Známe přesnou váhu linky a objem. Máme přesné rozměry pro pracovní desky.

Uspořádání v kuchyni

 

 

KUCHYNĚ ŠITÉ NA MÍRU

Až na konec. Co je nejdůležitější: poznávání potřeb zákazníka v běžném životě. Nakupování potravin a jejich ukládání, náročnost na prostor pro přípravu jídel, vhodné zvolení elektrospotřebičů, maximální přizpůsobení kuchyňské linky podle výšky toho, kdo v kuchyni vládne vařečkou. Tyto faktory reflektujeme při navrhování. Ale i předjímání patří k práci našich kuchyňských návrhářů. Přemýšlíme nejen o tom, jak bude vaše kuchyně fungovat ale i o vás, o stáří a o obslužnosti nábytku ve starším věku. Naše kuchyně Vám budou sloužit desítky let. Díky funkčním výsuvům a dalším prvkům můžete šetřit bolavá záda a kolena.

Kování kuchyní

KOVÁNÍ

Kování: vždy je použito jen kvalitní značkové kování značky Blum, Hettich, drátěný program Kesseböhmer, vše s ohledem minimální životnosti 25 let.

Kvalita nábytku

ŽIVOTNOST

Zpracování nábytku: každá vaše skříňka, dvířka, hrany a komponenty jsou testovány s ohledem na odolnost vůči teplu, vlhkosti, chemickým látkám, otěru. Každá část korpusu je zpracována do detailu. Každý díl je opatřen hranou, aby do dřevotřísky nevnikala vlhkost, džezové skříňky mají ocelové traverzy proti průhybu pracovní desky. Dvířka a pracovní desky jsou ohraněny hranou lepenou polyuretanovým lepidlem. Vše je přizpůsobeno maximální životnosti.

Ochrana před poškozením

NEŽ V KUCHYNI POPRVÉ UVAŘÍTE…

Zabalení před montáží: máme každou skříňku zabalenou v tuhém kartonu nebo ve folii, tím při závozu k vám eliminujeme poškození

Montáž: po závozu dojde k samotné montáži, kterou provádějí zkušení specialisté, kteří  vaši kuchyň sestaví tak, aby kvalitně sloužila.

 CHCI NÁVRH A CENU +420 601 164 556NAVŠTIVTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2021 © Beneš nábytek - kuchyně | www.benesnabytek.cz