Zašlete nám
půdorys prostoru,
uděláme vám
návrh kuchyně.

Úvod  » kuchyně  » jak kuchyni vybavit  » kuchyňské spotřebiče

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE

Home connect

SPOTŘEBIČE S TECHNOLOGIÍ HOME CONNECT

S technologií Home Connect nyní můžete ovládat, kontrolovat nebo nastavovat své domácí spotřebiče přímo ze svého mobilního telefonu, ať jste kdekoli.

 

Více informací

Studio line

STUDIOLINE

Když to nejlepší nestačí, nabízíme Vám studioLine.

Jsme autorizovaní prodejci exkluzivní řady „studioLine“ Siemens.

 

Více informací

Zastupujeme značky:

Spotřebiče Gaggenau

Gaggenau

Za celou svoji historii stála značka Gaggenau u zrodu řady revolučních produktů a objevů, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Cílem Gaggenau je vytvářet spotřebiče, které mají stejnou funkčnost a životnost, ale jsou určené pro luxusní domácí prostředí.

 

Více informací

Bora

Bora

Kdo má přesné představy o kvalitě, designu a technice, ten si pomocí sortimentu výrobků BORA splní své zcela osobní kuchyňské a kuchařské sny. S výbavou chytrého dotykového ovládání podtrhne BORA moderní kuchyni – na hony vzdálenou od všedního průměru.

Miele

Miele

Základem podnikatelské strategie společnosti Miele je neustálý vývoj a zlepšování. Design výrobků Miele symbolizuje hodnoty značky, jako jsou inovace, půvab a kvalita. Déle než 100 let platí: Na Miele se můžete spolehnout, Miele přístroje Vás nenechají na holičkách.

Kuchyňské spotřebiče Siemens

Siemens

Heslem značky Siemens je „Člověk je měřítkem našeho vývoje“. Díky tomuto heslu se Siemens zaměřuje na zákazníka individuálně a snaží se vyhovět ve všech směrech a přáních zákazníka.Veškeré produkty jsou cílené na to, aby měl člověk život jednodušší a běžné činnosti se staly rychlejšími.

Bosch

Bosch

Výroba nedokonalých produktů je pro firmu Bosch nemyslitelná. Robert Bosch vždy jednal podle principu, že poctivé řemeslnictví je důležitější než dočasný zisk. To je důvodem, proč již téměř 130 let naše produkty představují kvalitu bez kompromisů, technickou dokonalost a naprostou spolehlivost.

Liebherr

Liebherr

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč zvolit Liebherr: prokázaná kvalita, dlouhotrvající čerstvost uložených potravin či skvělá energetická účinnost. Spotřebiče Liebherr, ať už integrované nebo volně stojící, nikdy nepřestanou vzbuzovat úžas a zájem svými inovativními technologiemi do interiérů a kvalitními, stylovými provedeními. Technologie BioFresh pomáhá udržet potraviny déle čerstvé.

Whirpool

Whirpool

Whirlpool je na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Pračky a sušičky, chladničky, myčky. Pokud hledáte moderní a úsporné spotřebiče, jako jsou pračky, chladničky, sporáky, klimatizace, trouby a další, jsou tu pro vás spotřebiče Whirlpool. Ve všech ohledech dokonalé.

Oblíbené kuchyňské spotřebiče

OBLÍBENÉ SPOTŘEBIČE

 

 Podívejte se na sety oblíbených spotřebičů.

 

Více informací

Vestavná parní trouba s mikrovlnou Miele DGM

 

Varné desky Miele

 

Designové chladničky Miele

 

Miele vaření Sous-vide

 

Siemens freshSense

Siemens iQ700 varioSpeed

 Siemens iQ700 pulseSteam

Siemens iQ700 activeClean

 

Bosch Serie8 Pyrolýza

 

Liebherr-nová generace chlazení

 

Whirlpool 6. smysl Indukce

 

BORA Basic Effektfilm

 CHCI NÁVRH A CENU +420 601 164 556NAVŠTIVTE NÁS

facebook    google plus    you tube

1991 - 2021 © Beneš nábytek - kuchyně | www.benesnabytek.cz